Smart Home i Master Key

Systemy inteligentnego domu oraz master key to rozwiązania, które z roku na rok zyskują na popularności. Koncepcja inteligentnego budynku oparta jest na zagwarantowaniu mieszkańcom jak największego komfortu, poprzez wyposażenie domu w zintegrowane systemy automatyki, umożliwiające sterowanie wszystkimi urządzeniami elektrycznymi w sposób oszczędny i wydajny.

Co to Smart Home

Marzysz korzystając z samego tylko smartfona kontrolować temperaturę w pomieszczeniach oraz kolor i natężenie oświetlenia, włączać i wyłączać urządzenia podłączone do gniazdek elektrycznych, a także oglądać wideo na żywo z monitoringu. A wiele z tych czynności mogą wykonywać nawet wtedy, gdy znajdują się z dala od swojego miejsca zamieszkania. Już dziś skontaktuj się z nami !

A co to Master Key

Master Key to system, w którym użytkownik otwiera jednym kluczem tylko te pomieszczenia, do których projektant systemu nadał mu uprawnienia.

Poniższy schemat przedstawia zasadę działania prostego systemu Master Key dla czterech użytkowników (Dyrektor, Sekretariat, Dział sprzedaży, Dział techniczny). W poszczególnych pomieszczeniach pokazano klucze które obrazują dostęp użytkowników do tych pomieszczeń. Dostęp ten został nadany użytkownikom przez projektanta systemu.

Dyrektor

Sekretariat

Dział
Handlowy

Dział Techniczny